HABERLER > Pembe Hayat Kültür Merkezi Şubat Ayı Programını Yayınladı!
31 Ocak 2017

Pembe Hayat Kültür Merkezi Şubat Ayı Programını Yayınladı!

Kar kış demeden Pembe Hayat Kültür Merkezi Şubat ayı programı bu ay da dolu dolu. Çeşitli atölyeler, buluşmalar, toplantılar Şubat ayında sizi bekliyor.

 

Şubat ayı programı şöyle;

5 Şubat - Geçiş Sohbetleri

Geçiş Sohbetlerinde bu ay geçiş süreci boyunca hangi uzmanlarla bir araya gelip konuşacağımızı belirleyeceğimiz bir buluşma ile Uzman Programımızı belirleyeceğiz.

10 Şubat - Seks İşçileriyle Buluşma

Kırmızı Şemsiye Seks İşçileri İnisiyatifi ’3 Mart Dünya Seks İşçileri Günü Programı’ için son buluşmasını gerçekleştiriyor.

16 Şubat - Hapishanelere Mektup

Dilek İnce Giysi Bankası üzerinden iletişime geçtiğimiz LGBTİ Mahpuslara Pembe Hayat Gönüllüleri olarak mektup yolluyoruz. Sende Mektup Arkadaşının olmasını istiyorsan bu etkinliği kaçırma!

16 Şubat - LGBTİ Haklar Atölyesi

Pembe Hayat ve Kaos GL Sosyal Hizmet stajyerlerine LGBTİ Hakları kapsamında verdiği atölyelerde bu ay mahpus LGBTİ’leri konuşacağız. 

19 Şubat -  Trans Erkek Buluşması

Ayda bir defa gerçekleşen Trans Erkek Buluşmalarında bu ay görüşülecek uzman kişiler programımızı hazırlıyoruz.

25 Şubat – Açılma Toplantıları

Pembe Hayat, Kaos GL ve Gökkuşağı Aileleriyle ayda bir yaptığımız Açılma Toplantılarında bu ay Aileye Açılmayı konuşuyoruz. Katılım için;

kkm@kaosgl.org 

25 Şubat - Erkek Erkeğe Cinsellik Ve Toplumsal Erkeklik-1

Bedenimizi daha iyi tanımak için erkek bedeni cinsellik anatomisi ve cinsel sağlık konularında bilgilendirici bir sunum ve çeşitli atölye oyunları yer alacaktır. Detaylı bilgi için;

http://www.pembehayat.org/haberler.php?id=1405

 

26 Şubat - Erkek Erkeğe Cinsellik Ve Toplumsal Erkeklik-2

Toplumsal cinsiyetin cinselliğimizi nasıl etkilediği üzerine bir atölye oyunu ve erkek erkeğe ilişkilerde cinsel şiddet hakkında Cinsel Şiddetle Mücadele Derneği’nin katkılarıyla bir sunum gerçekleştirilecektir.  Detaylı bilgi için; 

http://www.pembehayat.org/haberler.php?id=1405

 

 

Etkinliklere katılım için lütfen danisma@pembehayat.org adresine mail atınız.