HABERLER > Pembe Hayat’ta ‘Öteki Erkekler’ Yeni Dönem Çalışmalarına Başlıyor!
18 Ekim 2017

Pembe Hayat’ta ‘Öteki Erkekler’ Yeni Dönem Çalışmalarına Başlıyor!

Geçtiğimiz dönem “Erkeklerle’ birlikte olan ‘erkekler’ olarak birbirimizi yargılamadan dinleyerek cinsellik konusunda doğru bildiğimiz yanlışları ve ‘erkeklere’ atfedilen toplumsal cinsiyet rollerinin cinselliğimizi nasıl etkilediğini/şekillendirdiğini” konuşuyoruz diyerek “Erkeklik Çalışmaları” adı altında başlattığımız çalışmalarımıza yeni dönemde “Öteki Erkekler Grubu” olarak devam ediyoruz!

 

Bugüne dek bedenimiz, cinselliğimiz, cinsel sağlık, cinsel şiddet, toplumsal erkeklik, BDSM ve sünnet üzerine çeşitli atölyeler ve sohbetler gerçekleştirdik. 11 Kasım Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz yeni dönem ilk atölyemiz* ile de beden algımız ve cinselliğimiz üzerine konuşmaya devam ediyor olacağız.

11 Kasım Cumartesi günü gerçekleştireceğimiz atölyemizin ardından Öteki Erkekler Grubu olarak erkek-erkeğe cinsellik ve toplumsal erkeklik üzerine etkinliklerimize her ay devam edeceğiz. Etkinliklerin tarihleri her ay yeniden duyurulacaktır.

Atölyeye katılım için, otekierkeklergrubu@gmail.com adresine konu kısmına “Atölye Katılımcı Kaydı” yazarak isminiz, var ise üyesi olduğunuz dernek, oluşum vb ile kısaca katılma sebebinizi içeren bir mail atmanız yeterlidir. Katılımcılara atölye mekân bilgisi ayrıca iletilecektir.

*Atölye natrans ve trans eşcinsel ve biseksüel erkeklerin katılımına açıktır.