Trans Sohbetler

pembe hayat,Trans Sohbetler

Pembe Hayat Trans Sohbetler nedir?

Trans Sohbetler; aktarılan deneyim, bilgi akışı, akran desteği ve dayanışması ile transların kendi cinsiyet kimliklerini ve cinsel yönelimlerini saklamadan güvenli bir ortamda bir arada olmalarına imkan sağlamaktadır. Pembe Hayat LGBTİ+ Dayanışma Derneği olarak pandemi öncesinde başlatılan Trans Sohbetler kendini trans şemsiyesi ve cinsiyet kimliği çeşitliliği altında tanımlayan kişilere açık olacak şekilde her ayın ilk pazar günü gerçekleştiriliyor. Oturumlar kolaylaştırıcı olarak Pembe Hayat’ın ruh sağlığı çalışanı ya da akran danışmanı tarafından koordine edilecektir.

Nasıl katılabilirim?

Pembe Hayat Trans Sohbetler’e katılmak için bu linkte yer alan formu doldurabilir, psikolojikdanisma@pembehayat.org’a e-posta gönderebilir ya da psikolojik danışma hattının açık olduğu Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri 12:00 - 18:00 saatleri arasında 0549 100 06 88 numralı telefondan hattı arayabilirsiniz.

Katılım Koşulları:

  1. Pembe Hayat Trans Sohbetler’e katılmanız için 18 yaşında büyük olmanız gerekmektedir.
  2. Pembe Hayat Trans Sohbetler; trans şemsiyesi ve cinsiyet kimliği çeşitliliği altında kendini tanımlayan kişilere özel ve kapalı bir buluşma olup gözlemci olarak dahi olsa; katılımcının yakınları (aile, akraba, arkadaş vb.) katılamaz.
  3. Başvuru formunda belirttiğiniz e-posta adresiniz üzerinden sizinle iletişime geçeceğiz. E-posta adresinizin güncel ve doğru olduğundan lütfen emin olun ve gmail kullanmıyorsanız buluşma tarihi öncesi spam kutunuzu kontrol etmeyi unutmayınız.